Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psychoterapeuta

mgr Teresa Stadnik

Jest psychoterapeutką specjalizującą się w psychoterapii psychodynamicznej z bogatym doświadczeniem w psychoterapii indywidualnej jak i partnerskiej. Jest członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego (British Psychoanalytic Council) i pracuje zgodnie z jego kodeksem etycznym.

Pracuje również z parami zmagającymi się m.in. z tak przełomowymi wydarzeniami w swoim życiu jak założenie rodziny, rodzicielstwo, zdrada, separacja/rozwód czy żałoba. Czasami partnerzy mają również problem z komunikacją, czują jakby czegoś brakowało w ich związku, czują się niezrozumiani przez partnera lub mają poczucie utknięcia w martwym punkcie.

W Centrum Refleksja prowadzi psychoterapię w języku polskim oraz angielskim.

 

Psychoterapeuta

mgr Teresa Stadnik

Swoje doświadczenie zyskała pracując w charytatywnych ośrodkach psychoterapeutycznych w Londynie oraz podczas prywatnej praktyki. Posiada doświadczenie w pracy min. ze stanami lękowymi, stresem, depresją, chorobą i śmiercią, problemami natury duchowej, trudnościami z kreatywnością, w relacjach oraz różnego rodzaju traumami.

Wykształcenie psychoterapeutyczne

  • Certificate in Relational Counselling, Relate, London (Studia podyplomowe uprawniające do pracy z parami)
  • MSc in Psychodynamic Counselling and Psychotherapy, Birkbeck College, University of London (Studia magisterskie psychoterapii psychodynamicznej akredytowane przez British Psychoanalytic Council)

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top