psycholog, psychoterapeuta

mgr Michał Kozaczuk to psycholog i dyplomowany psychoterapeuta. Studia wyższe z zakresu psychologii ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II, gdzie specjalizował się w psychoterapii oraz w diagnostyce. Ukończył czteroletni kurs psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

mgr Michał Kozaczuk

mgr Michał Kozaczuk jest psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Studia wyższe z zakresu psychologii ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II, gdzie specjalizował się w psychoterapii oraz w diagnostyce. Ukończył czteroletni kurs psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego. W ciągu 8 lat prowadził psychoterapię indywidualną i grupową w takich ośrodkach jak: Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie, Klinika Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale psychiatrii Psychodynamicznej oraz w prywatnej praktyce specjalistycznej. Regularnie uczestniczy w superwizji indywidualnej prowadzonej przez Certyfikowanego Superwizora oraz grupie Balinta. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Zdobył kompetencje, które pozwalają leczyć między innymi zaburzenia osobowości, nerwice, zaburzenia jedzenia, zaburzenia lękowe oraz depresje. Ponadto w granicach jego kompetencji leżą: syndrom DDA, problemy emocjonalne, trudności w relacjach z bliskimi lub pomoc ofiarom przemocy psychicznej i fizycznej.

Doświadczenie zawodowe:
Ponad 8 letnia praktyka psychologiczno – psychoterapeutyczna
Obecnie Psychterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
Psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oddział psychiatrii psychodynamicznej
Psychterapeuta w Ośrodku psychoterapii „Widok” w Krakowie
Psycholog w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
Stażysta w Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym „OTS” w Lublinie,

Szkolenia: Całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Osobowość borderline oraz osobowość narcystyczna – diagnoza i leczenie, Terapia małżeństw, Metoda Rorschacha, Badanie i rehabilitacja neuropsychiatryczna, Terapia w oparciu o analizę transakcyjną