Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Anna Rubiś

Psychoterapeutka psychodynamiczna osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Od 8 lat prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży (od 13 do 25 r, ż). Udziela specjalistycznej pomocy w zaburzeniach osobowości zachowania i emocji, zaburzeniach lękowych i depresyjnych, adaptacyjnych, odżywiania oraz ADHD.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Anna Rubiś

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywała podczas staży na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, jak również w ośrodku specjalizującym się w prowadzeniu terapii rodzinnych. Ma 8-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej– jako psychoterapeuta indywidualny w poradniach w Krakowie i w Limanowej.

Jest w trakcie procesu certyfikacji na psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

W Centrum „Refleksja”  u osób dorosłych zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości, nastroju, odżywiania, lękowych, jak również trudności relacyjnych. Pracuje również z pacjentami niepełnoletnimi – dziećmi oraz adolescentami w wieku od 13 do 25 lat(zaburzenia zachowania i emocji, lękowe, adaptacyjne, odżywiania, ADHD, depresyjne).

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top