Jest psychologiem i psychoterapeutą. Ukończył czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie kursu w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu nerwic, lęku, zaburzeń afektywnych (np. depresji), syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA) i zaburzeń osobowości. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

mgr Michał Straszak

Mgr Michał Straszak Jest psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychoanalitycznym. Uzyskał tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS. Następnie ukończył czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie kursu w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W Centrum Psychologii i Psychoterapii „Refleksja” wspiera osoby dorosłe w ramach psychoterapii indywidualnej. Pracuje z osobami, które doświadczają w swoim życiu różnego rodzaju trudności emocjonalnych, problemów w budowaniu relacji z innymi bądź chciałyby lepiej poznać i zrozumieć siebie. Ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi z powodu nerwic, lęku, zaburzeń afektywnych (np. depresji), syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA) oraz zaburzeń osobowości.

W swojej pracy posługuje się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego jest członkiem o statusie kandydata. Od 2017 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcja Naukowa Psychoterapii). Swoją pracę poddaje regularnej superwizjii u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w ramach procesu certyfikacji. Regularnie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności w ramach licznych szkoleń, warsztatów i konferencji związanych z psychoterapią.

Przyjmuje:

  • Pon-Pt – ul. Janusza Supniewskiego 7/2

Michał Straszak – ZnanyLekarz.pl