Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Michał Straszak

Absolwent studiów magisterskich (kierunek psychologia) oraz czteroletniego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym w oparciu o rozumienie psychoanalityczne. Wspiera osoby dorosłe które doświadczają w swoim życiu różnego rodzaju trudności, kryzysów emocjonalnych, problemów w budowaniu relacji, bądź chciałyby lepiej poznać i zrozumieć swój unikalny wewnętrzny świat.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Michał Straszak

Mgr Michał Straszak uzyskał tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Następnie ukończył czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, uzyskując kompetencje do prowadzenia psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. Obecnie poszerza swoje kompetencje w ramach Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W swojej pracy posługuje się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego jest członkiem o statusie członka nadzwyczajnego. Od 2017 roku jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Sekcja Naukowa Psychoterapii). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w ramach procesu certyfikacji. Regularnie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności w ramach licznych szkoleń, warsztatów i konferencji związanych z psychoterapią.

Przyjmuje:

  • Pon-Pt – ul. Janusza Supniewskiego 7/2

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top