Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Michał Straszak

Jest psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym – zajmuje się leczeniem osob dorosłych cierpiących z powodu nerwic, lęku, zaburzeń afektywnych (np. depresji), syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA) i zaburzeń osobowości.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Michał Straszak

Mgr Michał Straszak Jest psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychoanalitycznym. Uzyskał tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS. Następnie ukończył czteroletni kurs psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Obecnie jest w trakcie kursu w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W Centrum Psychologii i Psychoterapii „Refleksja” wspiera osoby dorosłe w ramach psychoterapii indywidualnej. Pracuje z osobami, które doświadczają w swoim życiu różnego rodzaju trudności emocjonalnych, problemów w budowaniu relacji z innymi bądź chciałyby lepiej poznać i zrozumieć siebie. Ma doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi z powodu nerwic, lęku, zaburzeń afektywnych (np. depresji), syndromu Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA) oraz zaburzeń osobowości.

W swojej pracy posługuje się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego jest członkiem o statusie kandydata. Od 2017 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcja Naukowa Psychoterapii). Swoją pracę poddaje regularnej superwizjii u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w ramach procesu certyfikacji. Regularnie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności w ramach licznych szkoleń, warsztatów i konferencji związanych z psychoterapią.

 

Przyjmuje:

  • Pon-Pt – ul. Janusza Supniewskiego 7/2

 

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top