Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Pedagog, Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Kitrasiewicz (Fijałkowska)

Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej dzieci i młodzieży (7 r.ż – 18 r.ż). Prowadzi także psychoterapię młodych dorosłych (18 r.ż – 25 r.ż). Prowadzi psychoterapię zaburzeń wieku rozwojowego, okresu adolescencji, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, trudności społecznych, fobii, trudności z kontrolą agresji oraz zaburzeń emocjonalnych oraz rozwijających się zaburzeń osobowości.

Pedagog, Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Kitrasiewicz (Fijałkowska)

Uwaga! Pani mgr Katarzyna Kitrasiewicz nie przyjmuje obecnie nowych pacjentów. Sytuacja będzie trwać do odwołania.

 

mgr Katarzyna Kitrasiewicz –  psychoterapeutka, socjoterapeutka, psycholog, pedagog. Od 2006 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobyła w ramach pracy pedagogicznej oraz terapeutycznej w placówkach oświatowych, fundacjach, ośrodkach i poradniach. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności opieka, wychowanie, praca socjalna oraz animacja społeczno- kulturowa. Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University w Nowym Sączu o specjalności psychologia kliniczna i osobowości. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła także w tym samym centrum Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Aktualnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego.

Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej oraz grupowej dzieci i młodzieży (7 r.ż – 18 r.ż). Prowadzi także psychoterapię młodych dorosłych (18 r.ż – 25 r.ż). Swoją pracę poddaje stałej superwizji, zarówno z psychoterapeutami posiadającymi wykształcenie psychologiczne jak i psychiatryczne, swój warsztat terapeutyczny rozwija biorąc udział w konferencjach naukowych szkoleniach oraz warsztatach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży PTPPd.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń wieku rozwojowego, szczególnie okresu adolescencji w tym zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń lękowych, trudności społecznych, fobii, trudności z kontrolą agresji oraz zaburzeń emocjonalnych, a zwłaszcza rozwijających się zaburzeń osobowości w wieku nastoletnim.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top