Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Pedagog, Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Jastrzębska

Pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami nastroju i zachowania, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi, zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi oraz nerwicami – doświadczającymi trudności natury emocjonalnej, psychicznej oraz rozwojowej.

Pedagog, Psychoterapeuta

mgr Katarzyna Jastrzębska

Mgr Katarzyna Jastrzębska – pedagog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży. W trakcie studiów specjalizowała się w pedagogice rodziny oraz pedagogice resocjalizacyjnej. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje w ramach czteroletniego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Od 15tu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami nastroju i zachowania, zaburzeniami opozycyjno-buntowniczymi, zaburzeniami  lękowymi i depresyjnymi oraz nerwicami. W centrum Refleksja pracuje z dziećmi i młodzieżą, które doświadczają trudności natury emocjonalnej, psychicznej oraz rozwojowej.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top