psycholog, psychoterapeuta dorosłych

mgr Radosław Sterna jest psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, a także doktorantem psychologii. Studia magisterskie ze specjalizacją z psychoterapii ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie obecnie kontynuuje naukę w ramach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Rozwija swoje umiejętności w 4 letnim kursie psychoterapii organizowanym przez Szpital Kliniczney im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

mgr Radosław Sterna

mgr Radosław Sterna jest psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, a także doktorantem psychologii. Studia magisterskie ze specjalizacją z psychoterapii ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie gdzie obecnie kontynuuje naukę w ramach Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Jednocześnie, rozwija swoje umiejętności poprzez udział w czteroletnim kursie psychoterapii organizowanym przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie kliniczne zdobywał m.in. na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei oraz Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych CM UJ. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoją praktykę psychoterapeutyczną stara się budować na podstawach naukowych. W ramach działalności akademickiej ma w swoim dorobku liczne publikacje i wystąpienia konferencyjne m.in. na temat emocji oraz zaburzeń dysocjacyjnych.

Zajmuje się leczeniem nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń afektywnych, trudności motywacyjnych, zaburzeń seksualnych oraz innych trudności natury emocjonalnej.

Doświadczenie zawodowe:
Obecnie Psychterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”

Formularz zgłoszeniowy:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zapoznałam/-em się z treścią obowiązku informacyjnego i w pełni ją akceptuję.

Pełna treść obowiązku informacyjnego do wglądu.