Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Marcin Bielecki

Psychoterapeuta psychodynamiczny osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię pacjentów cierpiących na zaburzenia osobowości , nerwice, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne. Zajmuje się również trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniubliskich relacji, oraz trudnościami wynikającymi z różnego rodzaju objawów lub dysfunkcji takich jak: natrętne myśli, reakcje somatyczne i emocjonalne pod wpływem stresu, myśli rezygnacyjne, dysfunkcje seksualne o podłożu psychogennym.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Marcin Bielecki

mgr Marcin Bielecki jest psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym. Studia magisterskie ukończył na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach gdzie zrealizował ścieżkę specjalizacyjną z Psychologii Klinicznej Człowieka DorosłegoUkończył całościowy czteroletni kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Kurs rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Tam również uzyskał dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego. W przeciągu ostatnich 8 lat swoje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywał w Górnośląskim Centrum Medycznym na oddziale Psychiatrii i Psychoterapii, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie – Zakład Psychoterapii UJ Collegium Medicum gdzie prowadził psychoterapię indywidualną i grupową oraz w prywatnej praktyce specjalistycznej.  Regularnie uczestniczy w procesie superwizji prowadzonej przez Certyfikowanych Superwizorów zarówno indywidualnie jak i w formule grupy Balinta. Jest w trakcie procesu certyfikacji mającego na celu uzyskanie certyfikatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego  i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Proces certyfikacyjny prowadzi Certyfikowany Superwizor wyżej wymienionych towarzystw, psychiatra i wieloletni ordynator oddziału Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Szpitala Uniwersyteckiego.

Specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej prowadzonej w formie indywidualnej oraz grupowej. Prowadzi psychoterapię pacjentów cierpiących na zaburzenia osobowości (w obszarze cech oraz struktury osobowości), nerwice, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne. Zajmuje się również trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, oraz trudnościami wynikającymi z różnego rodzaju objawów lub dysfunkcji takich jak: natrętne myśli, reakcje somatyczne i emocjonalne pod wpływem stresu, myśli rezygnacyjne, dysfunkcje seksualne o podłożu psychogennym. Prowadzi także terapię członków rodzin z problemem alkoholowym tzw. syndromem DDA.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top