psycholog, psychoterapeuta

mgr Donata Liberacka to psychoterapeutka i psycholog w specjalizacji klinicznej. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Kurs ten jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcje Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

mgr Donata Liberacka

mgr Donata Liberacka jest psychoterapeutką i psychologiem. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Kurs ten jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcje Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoje kwalifikacje dodatkowo podnosi w ramach realizowanej specjalizacji z psychologii klinicznej (Szpital Uniwersytecki w Krakowie). Korzysta z regularnej superwizji swojej pracy.

Poza Centrum „Refleksja” pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof) oraz w Szpitalu Św. Rafała. Jest pracownikiem naukowo – dydaktycznym Collegium Medicum UJ. Współpracuje z Działem Osób Niepełnosprawnych UJ w ramach programu intensywnego wsparcia psychologicznego o charakterze adaptacyjnym dla studentów doświadczających trudności w obszarze zdrowia psychicznego.

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu dolegliwości psychosomatycznych, depresji i lęku oraz z trudnościami wynikającymi z zaburzeń osobowości oraz nerwic. Oferuje pomoc psychologiczną pacjentom z doświadczeniem traumy i straty.

Doświadczenie zawodowe:
Obecnie Psychterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
Psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie,
Psycholog w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie
Psycholog w Dziale Osób Niepełnosprawnych UJ
Psycholog w Stowarzyszeniu „17tka” – realizacja projektu „Mission Possible II” i „Klub Integracji Społecznej”
Pracownik naukowo dydaktyczny w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego