Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psychoterapia dorosłych, Psychoterapia par i rodzin

mgr Agnieszka Wiśniowska-Funek

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Ośrodka Psychoterapii Systemowej w Krakowie atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog i psychoterapeutka w trakcie uzyskiwania certyfikatu. Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym oraz terapię rodzinną i par w podejściu systemowym.

Psychoterapia dorosłych, Psychoterapia par i rodzin

mgr Agnieszka Wiśniowska-Funek

Doświadczenie zdobywała na stażu w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego oraz w ponad 10 letniej pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Psychiatrycznych Oddziałach Dziennych, jak również w innych ośrodkach pomocy społecznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a w swojej działalności kieruje się Kodeksem Etycznym psychologa.

Pracuje z osobami dorosłymi oraz rodzinami doświadczającymi różnego typu trudności emocjonalnych wynikających z problemów natury egzystencjalnej, jak i różnego typu zaburzeń i chorób psychicznych.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top