Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Ośrodka Psychoterapii Systemowej w Krakowie atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog i psychoterapeutka w trakcie uzyskiwania certyfikatu. Doświadczenie zdobywała na stażu w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego oraz w ponad 10 letniej pracy w …

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Ośrodka Psychoterapii Systemowej w Krakowie atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psycholog i psychoterapeutka w trakcie uzyskiwania certyfikatu.

Doświadczenie zdobywała na stażu w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego oraz w ponad 10 letniej pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Psychiatrycznych Oddziałach Dziennych, jak również w innych ośrodkach pomocy społecznej. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a w swojej działalności kieruje się Kodeksem Etycznym psychologa.

Pracuje z osobami dorosłymi oraz rodzinami doświadczającymi różnego typu trudności emocjonalnych wynikających z problemów natury egzystencjalnej, jak i różnego typu zaburzeń i chorób psychicznych.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym oraz terapię rodzinną i par w podejściu systemowym.

Agnieszka Wiśniowska-Funek – ZnanyLekarz.pl