Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psychoterapeuta

lek. psychiatra Irena Najbar

Lekarz specjalista psychiatrii i psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii psychodynamicznej osób dorosłych.

Psychoterapeuta

lek. psychiatra Irena Najbar

Irena Najbar, lekarz specjalista psychiatrii i psychoterapeutka w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła 4 letni całościowy Kurs Psychoterapii Organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Ponadto roczny kurs „Psychoanalityczne rozumienie psychozy i depresji” w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal w Warszawie.

Pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi. Ma również doświadczenie prowadzenia terapii grupowej. Zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości, chorób afektywnych oraz psychotycznych. Korzysta z regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów w formie indywidualnej i grupowej.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top