Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Konferencja naukowa

Nastąpiła zmiana terminu II Konferencji Górnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej - Konferencja odbędzie się 23.10.2020r.

Wykorzystanie perspektywy psychodynamicznej w różnych obszarach pracy z ludźmi. Psychoterapia, leczenie, pomoc, wsparcie.

Nasi specjaliści Bedą uczestniczyć w II konferencji Górnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Wykłady, warsztaty i dyskusje dotyczące indywidualnej pracy specjalistów, będą miały na celu pogłębienie warsztatu psychoterapeuty psychodynamicznego, kompetencji diagnostycznych oraz poszerzenie perspektywy dotyczącej pracy w praktyce prywatnej i w strukturach NFZ.
Prelegentami będą m.in.: mgr Zuzanna Korga, mgr Dorota Michalik, dr n. hum. Jarosław Polak, mgr Patrycja Staniszewska
Konferencja odbędzie się 27 marca 2020
Hotel Courtyard by Marriott, Katowice ul. Uniwersytecka 13.

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa informujemy, iż nastąpiła zmiana terminu II Konferencji Górnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej – Konferencja odbędzie się 23.10.2020r.

Odwiedź stronę konferencji

Podobne wpisy

Praca psychoterapeuty

Bezpieczeństwo danych

Pacjenci często pytają nas jak dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji wrażliwych, które z racji Naszego zawodu zdecydowali się nam powierzyć. W niniejszym wpisie postaram się ten temat przybliżyć jednak zachowując na tyle duży poziom ogólności by nie zdradzać istotnych tajników zabezpieczeń.

Czytaj Więcej
Psychoterapia

Różne Kultury ta sama Nerwica

Artykuł ten pokrótce opisuje tematykę nerwic we współczesnych cywilizacjach. Składa się z dwóch części, pierwszej – wprowadzającej pojęcie nerwicy, oraz drugiej – przedstawiającej przykładowe różnice w postrzeganiu i podejściu do leczenia nerwic.

Czytaj Więcej
Aktualności

Zmiany w Refleksji

Postanowiliśmy odświeżyć naszą stronę internetową. Nowa strona jest szybsza i lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych. Mamy nadzieję, że użytkownicy będą usatysfakcjonowani. Niektóre zmiany są trudne.

Czytaj Więcej
Scroll to Top