psycholog, psychoterapeuta dorosłych

mgr Przemysław Traczyński jest psychologiem i psychoterapeutą. Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, realizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Jako psychoterapeuta pracuje od 10 lat.

mgr Przemysław Traczyński

mgr Przemysław Traczyński jest psychologiem i psychoterapeutą osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, realizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Uczestniczył ponadto w licznych dodatkowych szkoleniach, seminariach, sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Jako psychoterapeuta pracuje od 10 lat. Doświadczenie zawodowe zbierał w takich miejscach jak: poradnia zdrowia psychicznego, ośrodek interwencji kryzysowej, ośrodek pomocy społecznej, szpitalny oddział rehabilitacji neurologicznej a także prywatny gabinet psychoterapii. W długoletniej praktyce zawodowej miał możliwość pracy z pacjentami zgłaszającymi się zarówno z powodu problemów życiowych bądź emocjonalnych, jak i z powodu przejawianych zaburzeń psychicznych. W centrum Refleksja prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnie superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Jako psychoterapeuta specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń afektywnych, trudności inter i intra personalnych, nerwic czy zaburzeń seksualnych. Prowadzi indywidualną psychoterapię psychodynamiczną dla osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe:
Obecnie Psychoterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
Psychoterapeuta w Poradnia Zdrowia Psychicznego w NZOZ w Trzebini
Psychoterapeuta w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie
Psycholog w Powiatowym Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie
Psycholog na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w SZOZ „Multimed” Oświęcimiu

Szkolenia: Całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym