mgr Przemysław Traczyński jest psychologiem i psychoterapeutą. Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, realizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Jako psychoterapeuta pracuje od 10 lat.

mgr Przemysław Traczyński

mgr Przemysław Traczyński jest psychologiem i psychoterapeutą osób dorosłych. Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, realizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Uczestniczył ponadto w licznych dodatkowych szkoleniach, seminariach, sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Jako psychoterapeuta pracuje od 10 lat.

Doświadczenie zawodowe zbierał w takich miejscach jak: poradnia zdrowia psychicznego, ośrodek interwencji kryzysowej, ośrodek pomocy społecznej, szpitalny oddział rehabilitacji neurologicznej a także prywatny gabinet psychoterapii. W długoletniej praktyce zawodowej miał możliwość pracy z pacjentami zgłaszającymi się zarówno z powodu problemów życiowych bądź emocjonalnych, jak i z powodu przejawianych zaburzeń psychicznych.

W centrum Refleksja prowadzi psychodynamiczną psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń osobowości, zaburzeń afektywnych, trudności inter i intra personalnych, nerwic czy zaburzeń seksualnych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.