Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psychoterapeuta dorosłych

mgr Mateusz Banasiak

Psycholog, psychoterapeuta zajmujący się leczeniem zaburzeń lękowych, zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości, a także innych dolegliwości natury emocjonalnej, związanych z doświadczaniem stresu, cierpienia oraz poczuciem braku sensu życia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Psychoterapeuta dorosłych

mgr Mateusz Banasiak

Absolwent Psychologii Ogólnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest w trakcie czteroletniego, całościowego szkolenia w psychoterapii organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Nabyta wiedza pozwala mu pomagać osobom borykającym się z dolegliwościami, które mają również wpływ na trudności w budowaniu i podtrzymywaniu bliskich relacji. Zajmuje się leczeniem nerwic, zaburzeń lękowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości (borderline, narcystyczne, obsesyjno-kompulsyjne, zależne oraz histroniczne), a także terapią osób z rodzin dysfunkcyjnych (DDD, DDA). Swoją wiedzę i umiejętności ustawicznie poszerza poprzez udział w różnego rodzaju stażach oraz szkoleniach, a pracę poddaje regularnej superwizji.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top