mgr Magdalena Palonek udziela pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieciom i młodzieży z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi oraz depresyjnymi, fobiami (od 13 rż do 25 rż) oraz z diagnozą rozwoju zaburzeń osobowości. Pracuje również z dziećmi w wieku szkolnym doświadczających zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Mgr Magdalena Palonek – psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalistycznego, czteroletniego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia. Posiada uprawnienia pedagogiczne.

W centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży. Wspiera rozwój psychoemocjonalny dzieci, adolescentów i osób dorosłych  przejawiających m.in. zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia zachowania, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne, fobie oraz z diagnozą rozwoju zaburzeń osobowości.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym. Regularnie uczestniczy w superwizji prowadzonej przez certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej i psychoterapii.