Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Magdalena Palonek

Udziela pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieciom i młodzieży z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi oraz depresyjnymi, fobiami oraz z diagnozą rozwoju zaburzeń osobowości. Pracuje również z dziećmi w wieku szkolnym doświadczających zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Magdalena Palonek

Mgr Magdalena Palonek – psycholog, psychoterapeuta po czteroletnim szkoleniu z psychoterapii rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia. Posiada uprawnienia pedagogiczne.

W centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja udziela pomocy psychologicznej osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży. Wspiera rozwój psychoemocjonalny dzieci, adolescentów i osób dorosłych  przejawiających m.in. zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia zachowania, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne, fobie oraz z diagnozą rozwoju zaburzeń osobowości.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym. Regularnie uczestniczy w superwizji prowadzonej przez certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top