psycholog, psychoterapeuta

mgr Katarzyna Kosiorowska to psychoterapeutka osób dorosłych. Na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskała stopień magistra. Następnie ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, i obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u Certyfikowanych Superwizorów. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

mgr Katarzyna Kosiorowska

mgr Katarzyna Kosiorowska jest psychoterapeutką osób dorosłych. Na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskała stopień magistra. Następnie ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, i obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u Certyfikowanych Superwizorów. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej, prowadzonej w nurcie psychodynamicznym.

Pracuje przede wszystkim z osobami dorosłymi. Zajmuje się leczeniem zaburzeniem osobowości, nerwic i szeroko rozumianych zaburzeń emocjonalnych. Zajmuje się również pacjentami współuzależnionymi oraz z syndromem DDA.

Doświadczenie zawodowe:
Psychoterapeutka w Centrum Psychologii i Psychoterapii REFLEKSJA
Psychoterapeutka w Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Pro Vita
Prywatna praktyka specjalistyczna – psychoterapeutka psychodynamiczna osób dorosłych

Szkolenia: Całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Labiryty Psychoterapii, Psychoterapia Praktyczna.