Psychoterapeuta, psycholog

mgr Kamil Sułkowski to psychoterapeuta i psycholog specjalizujący się w leczeniu zaburzeń osobowości, nerwic i zaburzeń afektywnych u osób dorosłych. Swoją pracę opiera na wiedzy uzyskanej w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii psychodynamicznej, doświadczenia własnego oraz superwizji zawodowej.

mgr Kamil Sułkowski

mgr Kamil Sułkowski to psycholog, pedagog oraz psychoterapeuta. Studia psychologiczne w specjalności kliniczno-sądowej ukończył na Krakowskiej Akademi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, a studia pedagogiczne w specjalności psychoprofilaktyka zaburzeń i wspomaganie rozwoju na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Narodowej w Krakowie.

Aktualnie jest w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień, Domu Pomocy Społecznej oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Wsparcia Dziennego.Uczestniczy w superwizji prowadzonej przez Certyfikowanego Superwizora.

Specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia osobowości, nerwice, zaburzenia lękowe oraz depresje.

Doświadczenie zawodowe:
Fundacja dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie “Dom z Marzeń”
Obecnie Psychterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego „Radość”
Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie
Dom Opieki Społecznej Babińskiego 25 w Krakowie

Szkolenia: Seksualność człowieka – płciowe i seksualne różnorodności. Uzależnienia behawioralne – profilaktyka, diagnoza, terapia. Pacjent młodzieżowy w terapii – podejście psychodynamiczne.