mgr Kamil Sułkowski to psychoterapeuta i psycholog specjalizujący się w leczeniu zaburzeń osobowości, nerwic i zaburzeń afektywnych u osób dorosłych. Swoją pracę opiera na wiedzy uzyskanej w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii psychodynamicznej, doświadczenia własnego oraz superwizji zawodowej.

mgr Kamil Sułkowski

mgr Kamil Sułkowski to psycholog, pedagog oraz psychoterapeuta. Studia psychologiczne w specjalności kliniczno-sądowej ukończył na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, a studia pedagogiczne w specjalności psychoprofilaktyka zaburzeń i wspomaganie rozwoju na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Narodowej w Krakowie.
Uczestniczył również w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych i seminariach dotyczących pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Obecnie podwyższa swoje kwalifikacje w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczy w regularnych superwizjach prowadzonych przez Certyfikowanych Superwizorów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży.

Specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia osobowości, nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia lękowe oraz depresyjne.