Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Aleksandra Kończakowska

Psychoterapeutka osób dorosłych pracująca w nurcie psychodynamicznym. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia nerwicowe, osobowości, depresyjne, z doświadczeniem psychozy, oraz udziela wsparcia psychologicznego w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów psychologicznych i emocjonalnych.

Psycholog, Psychoterapeuta

mgr Aleksandra Kończakowska

Jest absolwentką kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie w trakcie 4-letniego, całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zdobywała podczas licznych staży, m.in. w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego, w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Poza gabinetem prywatnym pracuje w szpitalu psychiatrycznym i prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu psychologii klinicznej.

Pracuje z osobami doświadczającym różnego rodzaju kryzysów psychicznych, pomagając im w dotarciu do źródeł cierpienia, a także w dążeniu do zrozumienia tego, kim są i czego potrzebują.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top