Kontakt

+48 510 977 663
Umawianie wizyt wtorek 11:00-15:00

Godziny pracy

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. - nie. Zamknięte

Psychoterapeuta

mgr Agnieszka Sipiora-Łyszczak

Psychoterapeutka specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pomaga osobom z trudnościami w nawiązywaniu bliskich relacji, nerwicami, zaburzeniami lękowymi, osobowościowymi i odżywiania, jak również tym, którzy czują brak sensu życia i mają myśli rezygnacyjne.

Psychoterapeuta

mgr Agnieszka Sipiora-Łyszczak

mgr Agnieszka Sipiora-Łyszczak specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Terapeutka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ukończyła czteroletni kurs psychoterapii, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i regularnie uczestniczy w superwizji prowadzonej przez Certyfikowanego Superwizora.

Jako psychoterapeutka specjalizuje się w pomocy osobom dorosłym, które doświadczają różnych trudności i zaburzeń, takich jak: trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, nerwice, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości (w tym: borderline, narcystyczne, obsesyjno-kompulsyjne, depresyjne, zależne czy histeryczne), zaburzenia odżywiania, a także terapii osób z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD), osób uskarżających się na poczucie braku sensu życia, myśli rezygnacyjne oraz zaburzenia typu nerwicowego. Dzięki podejściu psychodynamicznemu, terapia prowadzona przez specjalistkę z Centrum Refleksja pozwala na długofalowe zmiany i przyczynowe rozwiązywanie problemów psychicznych.

Umów się na wizytę u psychologa

Możesz zarezerwować wizytę w kalendarzu online. Wybierz specjalistę oraz dogodny dla siebie termin. W kilka minut otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Czym Jest Psychoterapia?

Scroll to Top