794-628-667

Psycholodzy, psychoterapeuci i specjaliści Centrum Refleksja

        Zespół Centrum „Refleksja” stanowią psychoterapeuci z wykształceniem w dziedzinie psychologii, diagnostyki, psychoterapii oraz warsztatów prowadzonych w oparciu o proces grupowy. Kierunkowe wykształcenie oraz różnorodne doświadczenie zawodowe daje pewność, że prowadzone przez nich formy oddziaływania psychologicznego oraz psychoterapeutycznego są adekwatne do trudności z jakimi zgłaszają się nasi pacjenci. Natomiast oferowane przez centrum warsztaty i treningi psychologiczne oraz formy terapeutyczne dają możliwość poznania siebie i znaczącego poszerzenia własnej świadomości. Dlatego też, dbamy o doskonalenie wszystkich członków naszej kadry i zapewniamy im systematyczne szkolenia oraz uczestnictwo w konferencjach naukowych z dziedzin psychologii i psychoterapii. Dbamy również o to by specjaliści z Centrum byli członkami znaczących organizacjach które zrzeszają psychoterapeutów w Krakowie i Polsce. Działalność tych organizacji w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju zarówno psychologii, jak i psychoterapii. Są to między innymi: Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, American Psychological Association. Jeżeli poszukujesz psychoterapeuty w Krakowie zapoznaj się z zespołem specjalistów Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja


mgr Marcin Bielecki – psycholog, psychoterapeuta

        mgr Marcin Bielecki to psycholog, dyplomowany psychoterapeuta oraz trener I stopnia (Trener Warsztatu i Umiejętności Psychospołecznych). Poza centrum „Refleksja” pracował z pacjentami w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Zakładzie Psychoterapii UJ Collegium Medicum. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową a także warsztaty psychologiczne.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


mgr Michał Kozaczuk – psycholog, psychoterapeuta

       mgr Michał Kozaczuk to psycholog i dyplomowany psychoterapeuta. Studia wyższe z zakresu psychologii ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II, gdzie specjalizował się w psychoterapii oraz w diagnostyce. Ukończył czteroletni kurs psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


mgr Donata Liberacka – psycholog, psychoterapeuta

    mgr Donata Liberacka to psychoterapeutka i psycholog w specjalizacji klinicznej. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Kurs ten jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcje Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


mgr Katarzyna Kosiorowska – psycholog, psychoterapeuta

    mgr Katarzyna Kosiorowska to psychoterapeutka osób dorosłych. Na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskała stopień magistra. Następnie ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, i obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji u Certyfikowanych Superwizorów. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


mgr Przemysław Traczyński – psycholog, psychoterapeuta

      mgr Przemysław Traczyński jest psychologiem i psychoterapeutą. Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, realizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, uzyskując Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Jako psychoterapeuta pracuje od 10 lat.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


mgr Katarzyna Fijałkowska – psycholog, psychoterapeuta

mgr Katarzyna Fijałkowska to psychoterapeutka, socjoterapeutka i pedagog. Od 2006 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła także w tym samym centrum Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Aktualnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego.

Czytaj więcej lub Umów wizytę


Lek. Andrzej Kras – psychiatra

    lek. Andrzej Kras specjalizuje się w psychiatrii osób dorosłych. Odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii w Szpitalu Specjalistycznym Im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Zdobył doświadczenie zawodowe pracując jako psychiatra: w Krakowie na oddziałach stacjonarnych i dziennych psychiatrii, toksykologii, chorób wewnętrznych; w Warszawie pracując pod okiem specjalisty seksuologa podczas stażu fakultatywnego; pełniąc całodobowe dyżury medyczne, a także opiekując się pacjentami w ramach poradni zdrowia psychicznego. W pracy zawodowej zaangażowany jest również w pomoc osobom z problematyką obejmującą leczenie psychoterapeutyczne oraz seksuologiczne.

Czytaj więcej lub Umów wizytę